آموزش رفع خطای اسپات پلیر

آموزش رفع خطای اسپات پلیر

آموزش رفع خطای اسپات پلیر؛ خطای مربوط به برنامه AnyDesk یا برنامه های مخصوص سیستم های گیمینگ

اگر از ویندوز 8 و 10 استفاده می کنید؛ تسک منیجر رو باز کنید قسمت more details سربرگ details اون نرم افزار رو پیدا و انتخاب کنید و end task رو بزنید.

اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید، تسک منیجر رو باز کنید سربرگ processes گزینه Show processes for all users رو بزنید اون نرم افزار رو پیدا و انتخاب کنید و end task رو بزنید.

خطا های لایسنس اسپات پلیر

  • کلید لایسنس وارد شده صحیح نیست.

این خطا به این معنی است که کلید لایسنس وارد شده صحیح نیست. لایسنس یه رشته متنی متشکل از کاراکترهای a تا f و اعداد انگلیسی باید باشد. از صحت لایسنس خود اطمینان حاصل کرده و مجددا تلاش کنید.

  • لایسنس وارد شده وجود ندارد یا حذف شده است.

این خطا هنگامی روی میدهد که لایسنس وارد شده وجود نداشته یا حذف شده باشد. این خطا عموما برای لایسنس های تستی که پس از مدتی به طور خودکار حذف می شوند اتفاق می افتد. در صورت دریافت این خطا برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی از طریق تیکت در ارتباط باشید.

  • دفعات مجاز استفاده از این لایسنس تمام شده است.

هر لایسنس تنها میتواند بر روی دو دستگاه ثبت شود. زمانی که این تعداد پر شود تلاش برای فعال کردن لایسنس بر روی دستگاهی جدید باعث روی دادن این خطا میشود. برای اطلاعات بیشتر از طریق تیکت با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

  • دفعات مجاز استفاده از این لایسنس در این سیستم عامل تمام شده است.

این خطا مانند خطای بالا ولی برای هر سیستم عامل است. برای مثال یک لایسنس میتواند بر روی دو دستگاه فعال شود که یکی میتواند ویندوز و دیگری اندروید باشد. حال اگر این لایسنس یک بار بر روی پخش کننده ویندوز فعال شده باشد مجددا نمیتوانید آن را در ویندوز فعال کنید.

  • این لایسنس غیرفعال شده است.

این لایسنس توسط مدیر سیستم غیرفعال شده است. برای اطلاعات بیشتر از طریق تیکت با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

  • این لایسنس منقضی شده است.

یک لایسنس ممکن است تا زمان خاصی مانند یک تاریخ مشخص یا تعداد روز از فعال شدن اعتبار داشته باشد. این خطا به این معنی است که این زمان سپری شده است.

  • در این آدرس دوره دیگری ذخیره شده است.

در آدرسی که برای ذخیره سازی دوره انتخاب شده است قبلا دوره دیگری ذخیره شده است. هر دوره می بایست در پوشه مجزایی ذخیره شود. هنگام روی دادن این خطا لطفا آدرس دیگری را برای ذخیره سازی دوره انتخاب نمایید.

  • خطایی هنگام خواندن فایل از مسیر انتخاب شده روی داد.

این خطا هنگامی روی میدهد که برنامه نتواند در پوشه انتخاب شده فایلی باز کند.