دوره جامع آموزش تخصصی حضرت ایچیموکو پیشرفته

در این دوره آماده شوید برای صفر تا صد تحلیل نمودار در هر بازار مالی که میشناسید، معجزات سیستم معامله گری ایچیموکو به شما کمک میکند تا علاوه بر معامله گری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، به عنوان متخصص و مشاور در این حوزه فعالیت کنید.

دوره جامع آموزش تخصصی حضرت ایچیموکو پیشرفته
در حال برگزاری
۳,۶۳۵
این دوره دارای لایسنس اسپات پلیر است

معرفی دوره

جلسات دوره

آموزش ایچیموکو

ترید کردن بدون داشتن یک سیستم معاملاتی قدرتمند چیزی جز سردرگمی و ضرر و درنهایت ناامیدی در پی نخواهد داشت .ترید کردن شباهت زیادی به مبارزه در میدان جنگ دارد . در میدان جنگ، مبارزی برنده است که بهترین شمشیر و بالاترین مهارت را داشته باشد.
بدون سلاح، نباید انتظار داشته باشید از جنگ جان سالم بدر ببرید!
سیستم معاملاتی همان سلاح ما در بازارهای مالی است و انتخاب یک سیستم معاملاتی درست یکی از مهم ترین تصمیم ها در مسیر حرفه ای ترید است . این شما هستید که می توانید مسیر درست و کوتاه ترید را انتخاب کنید یا شاید هم مثل اکثر فعالان بازار انتخاب کنید که سر خود را از دست بدهید!
ایچیموکو یکی از قدیمی ترین و قدرتمند ترین سیستم های معاملاتی در دنیاست و هرآن چیزی که یک معامله گر بازارهای مالی برای ترید نیاز دارد را ارائه می دهد . ایچیموکو یک سیستم پیشرفته تحلیل وترید می باشد که ابزار های متعددی برای تحلیل قیمت و زمان ارائه می دهد و در عین حال یکی از ساده ترین سیستم های معاملاتی نیز هست.

البته به این راحتی هم نیست !

همانطور که یک شمشیرتیز به تنهایی مبارزه را به شما یاد نمی دهد ، صرفا انتخاب یک سیستم معاملاتی قوی مثل ایچیموکو برای ترید کافی نیست
نحوه یادگیری یک سیستم معاملاتی، حتی از خود سیستم معاملاتی هم مهم تر است.
مجموعه نکوموکو برای اولین بار درایران سیستم معاملاتی ایچیموکو را با رویکرد ترید در همه بازارهای مالی طراحی و ارائه کرده است. تیم تحقیقاتی آکادمی نکوموکو متشکل از نخبگان آموزش دیده در این مجموعه موفق به خلق استراتژی های شگفت انگیز ایچیموکو برای اولین بار در ایران شده است.
مطالب دوره های آموزشی حضرت ایچیموکو از معتبر ترین رفرنس های ژاپنی و انگلیسی تهیه شده اند به نحوی طراحی و ارایه می شوند که همه افراد با هر سطح دانشی در بازار های مالی از مبتدی تا فوق پیشرفته بتوانند به درجه استادی در تحلیل و ترید بازارهای مالی برسند.

آموزش ایچیموکو پیشرفته:

تقریبا هیچ کدام از اساتید ایچیموکو نمیتوانند فقط با استفاده از ایچیموکو ترید کنند و در کنار ایچیموکو از ابزار ها، اندیکاتور ها و سیستم های معاملاتی دیگری هم استفاده میکنند.
ما در آکادمی نکوموکو معتقدیم ایچیموکو به هیچ مکمل یا ابزار دیگری نیاز ندارد و خود ایچیموکو به تنهایی برای تریدر شدن کافی است.
بسیاری از مباحث و استراتژی های تدریس شده در اکادمی نکوموکو حاصل سالها تحقیق و تجربه ترید با ایچیموکو می باشد و نظیر این مباحث و تکنیک ها در هیچ جای ایران و جان پیدا نمی شود.
ایچیموکوی پیشرفته چیزی فراتر از چند تکنیک ساده برای ترید است و شمارا با روش های تحلیل و تریدی آشنا میکند که قطعا شگفت زده خواهید شد!
مهم ترین دغدغه معامله گران برای فعالیت در بازار های مالی، در اختیار داشتن استراتژی های مناسبی برای تعیین سطوح حمایت و مقاومت، تحلیل زمانی، سیگنال ورود، تاییدیه معامله، تعیین حدضرر و حد سود می باشد.

فیلم آموزش ایچیموکو پیشرفته

در دوره تخصصی حضرت ایچیموکو، مجموعه ای از تکنیک ها و استراتژی های کم نظیر و خاص ایچیموکو تدریس شده و در این استراتژی ها سعی شده که همه نیاز های یک معامله گر از لحظه باز کردن چارت و تعیین سطوح تا لحظه ورود به معامله و تعیین حد ضرر و حد سود به بهترین شکل برطرف شود.
استراتژی های این دوره بعد از طی کردن مراحل سخت گیرانه بک تست و لایو ترید چکش کاری شده و در نهایت بصورت یک مجموعه کامل برای تحلیل و ترید ارائه شده است.
بسیاری از این استراتژی ها بر اساس تجربه ترید های شخصی توسط مدرس دوره امیرحسین نکوگل ابداع و برای اولین بار در این دوره بصورت تخصصی آموزش داده می شوند.
در این دوره خواهید آموخت که چطور با استفاده از ترکیب این استراتژی ها، ی ستاپ معاملاتی موفقی طراحی کنید و تحلیل و ترید موفقی داشته باشید.

آنچه در فیلم آموزش ایچیموکو پیشرفته میبینید:

شاید تا کنون کلمه تحلیل زمانی به گوشتان خورده. تحلیل زمانی یعنی بدانیم چه زمانی قرار است اتفاقات مهم رخ بدهند. زمانی که قیمت دلار روز به روز در حال بالارفتن باشد کسی برنده است که بداند چه زمانی قرار است این افزایش قیمت به اتمام برسد !
یا حتی بهتر ، اگر بدانیم چه زمانی قرار است رشد بیت کوین شروع شود قطعا متوجه خواهیم شد که چه زمانی باید بیت کوین بخریم که معطل رشد نباشیم یا وارد ضرر نشویم !
ایچیموکو یکی از قویترین ابزار ها برای تحلیل زمانی را در اختیار ما قرار میدهد . چیزی که اکثر سیستم های معاملاتی ندارند !
ابزار ها و تکنیک های تحلیل زمانی در کنار تکنیک های تحلیل قیمت ، قدرتمند ترین استراتژی های معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد که قطعا با دیدنشان تعجب خواهید کرد !
در بخش پیشرفته این دوره مجموعه ای بیش از 30 استراتژی تخصصی و خاص ایچیموکو تدریس شده اند که فقط یکی از این استراتژی ها یعنی برمودای سیاه به تنهایی معتبرتر از بهترین استراتژی های پرایس اکشن ، الیوت و …. می باشد . برمودای سیاه نتیجه سالها تحقیق روی ایچیموکو است و برای اولین بار در ایران توسط آکادمی نکوموکو ارائه شده و در هیچ منبع دیگری وجود ندارد.
مسیر تریدر شدن یعنی یادگیری یک سیستم معاملاتی ، یادگیری مبانی مدیریت سرمایه ، روانشناسی و طراحی پلن و در نهایت اجرا !
علاوه بر همه ابزار ها و تکنیک های تحلیل نمودار ، دانش طراحی پلن معاملاتی ، روانشناسی و مدیریت سرمایه تخصصی است که شما را به یک تریدر سودده تبدیل میکند .بنابراین ما هر آن چیزی که یک شخص برای تبدیل شدن به یک تریدر سودده نیاز دارد را یکجا جمع کردیم و بعد از طی کردن این دوره عملا به دوره یا ابزار دیگری برای ترید نیاز نخواهید داشت

فیلم آموزش اندیکاتور ایچیموکو

نکاتی برای انتخاب بهترین فیلم آموزش اندیکاتور ایچیموکو:

سطح دانش خود را در نظر بگیرید: اگر مبتدی هستید، به دنبال فیلم‌هایی باشید که برای مبتدیان طراحی شده‌اند. اگر تجربه بیشتری دارید، می‌توانید به دنبال فیلم‌های پیشرفته‌تر باشید.

اهداف خود را از یادگیری اندیکاتور ایچیموکو مشخص کنید: آیا می‌خواهید اصول اولیه را یاد بگیرید، یک استراتژی معاملاتی جدید را کشف کنید یا مهارت‌های تحلیل تکنیکی خود را ارتقا دهید؟ انتخاب فیلم‌های آموزشی متناسب با اهدافتان می‌تواند به شما کمک کند تا از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید.

مدرس فیلم را بررسی کنید: مطمئن شوید که مدرس فیلم تجربه و دانش کافی در مورد اندیکاتور ایچیموکو و معاملات دارد.

نظرات و رتبه‌بندی‌های فیلم را بخوانید: قبل از تماشای هر فیلم، نظرات و رتبه‌بندی‌های آن را بخوانید تا ببینید سایر بینندگان چه نظری در مورد آن دارند.

با دنبال کردن این نکات، می‌توانید بهترین فیلم‌های آموزشی اندیکاتور ایچیموکو را برای نیازها و سطح دانش خود پیدا کنید.

آموزش کامل اندیکاتور ایچیموکو

به دنیای تحلیل تکنیکی با اندیکاتور ایچیموکو خوش آمدید!

آیا به دنبال درک عمیق از اندیکاتور ایچیموکو هستید؟ می خواهید بهترین دوره آموزش ایچیموکو را پیدا کنید و مهارت خود را در تحلیل تکنیکی ارتقا دهید؟

ما در اینجا مجموعه ای از منابع آموزشی را به شما معرفی می کنیم که به شما کمک می کند تا به طور کامل با اندیکاتور ایچیموکو آشنا شوید و از آن در معاملات خود استفاده کنید.

با گذراندن دوره های آموزش کامل اندیکاتور ایچیموکو و دوره اندیکاتور ایچیموکو پیشرفته، می توانید مفاهیم کلیدی این اندیکاتور قدرتمند را فرا بگیرید، نحوه محاسبه و رسم آن را بر روی نمودارها یاد بگیرید و از سیگنال های آن برای خرید و فروش در بازارهای مالی استفاده کنید. آموزش کامل ایچیموکو با مدرسان نکوموکو فرا بگیرید.
همین حالا با مطالعه مقالات، تماشای ویدیوهای آموزشی و شرکت در دوره ایچیموکو آنلاین، مهارت تحلیل تکنیکی خود را ارتقا دهید و تصمیمات معاملاتی آگاهانه تری بگیرید!

سرفصل های دوره آموزشی ایچیموکو:

جمع آوری و طبقه بندی منابع مختلف آموزشی ایچیموکو یکی از مهم ترین موارد برای یادگیری بهتر یک سیستم معاملاتی است .مخصوصا وقتی قصد یادگیری یک سیستم معاملاتی قدرتمند و پیشرفته مثل ایچیموکو را داشته باشید که مجموعه ی کاملی از تکنیک ها و استراتژی های ترید است
نمیتوانیم بدون دانستن محاسبات مقدماتی خطوط ایچیموکو به یک باره سراغ یادگیری تحلیل زمانی برویم یا نمی توانیم بدون درک کاربرد فلت ها و شکستگی های خطوط ایچیموکو از استراتژی های پیشرفته ایچیموکو استفاده کنیم .
دوره جامع حضرت ایچیموکو در قالب بیش از 150 جلسه از مقدماتی تا پیشرفته و فوق پیشرفته طبقه بندی شده تا هر کس با هر میزان دانشی از ترید بتوانید یادگیری و ترید را به بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن آموزش ببیند.
با یک نگاه کلی به سرفصل های این دوره متوجه خواهید شد که بسیاری از مطالب این دوره خاص و تخصصی هستند و نه تنها در ایران بلکه در کلاس جهانی نیز در مورد این مباحث و تکنیک ها صحبتی نشده است.

دوره حضرت ایچیموکو به 3 بخش مقدماتی ، پیشرفته و فوق پیشرفته تقسیم شده است:

در بخش مقدماتی شما کل مباحث و تکنیک های کلاسیک ایچیموکو را در قالب 4 فصل خواهید آموخت که به نظر ما همین 4 فصل هم برای به سود رسیدن در بازار های مالی کافی خواهد بود .
در بخش پیشرفته مبانی روانشناسی ، مدیریت سرمایه و طراحی پلن معاملاتی را خواهید آموخت و یا می گیرد چطور از فایل اکسل سامورایی تریدر که یکی از کامل ترین ابزار های طراحی استراتژی است استفاده کنید ( این فایل و آموزش استفاده از آن به عنوان هدیه در اختیار همه دانشپذیران قرار خواهد گرفت )
علاوه بر آن برترین و معتبر ترین تئوری ها و تکنیک های تحلیل زمانی ایچیموکو را نیز خواهید آموخت تا کاملا به تحلیل زمانی مسلط شوید .
در بخش انتهایی دوره 30 تا از قدرتمند ترین استراتژی های ایچیموکو آموزش داده شده که بسیاری از انها برای اولین بار در ایران رونمایی شده است.
برمودای سیاه یکی از این استراتژی هاست . البته برمودای سیاه فراتر از یک استراتژی است و یکی از معتبرترین تکنیک های ایچیموکو است که ترکیبی است از تحلیل زمانی و تحلیل قیمتی و نه تنها خود این استراتژی بلکه شبیه این استراتژی هم جایی تدریس نشده است .

دیدگاه‌ها
نوع دوره
ویدیو آموزشی
سطح دوره
مقدماتی تا پیشرفته
مدت دوره
35 ساعت
پیش نیاز
ندارد
تعداد جلسات
151
حجم
7 گیگابایت
روش پشتیبانی
پشتیبان شخصی تلگرام
آخرین بروزرسانی
1402/09/26
درصد پیشرفت دوره
۱۰۰٪
امیرحسین نکوگل
مدرس دوره
موسس آکادمی نکوموکو و تحلیلگر بازار های مالی